www.home-life-balance.pl

Dzień dobry, Dobry wieczór

www.home-life-balance.pl

Na początek chciałabym Was wszystkich przywitać na moim blogu.

Jeżeli tutaj trafiliście, to możnaby powiedzieć, że mam dużo szczęścia. Będzie mi bardzo miło jeżeli zdecydujecie się zostać a jeszcze milej gdy zostawicie komentarz.

Okej ale od początku.

Mam na imię Agata, jestem kobietą przed 30. Mam kochanego męża i dwójke dzieci. Kocham zmiany, ruch, motywować innych do działania. Uwielbiam rozmawiać, wymieniać poglądy, poznawać nowych ludzi. Mam głowę pełną pomysłów, nie potrafię długo nic nie robić. Teraz postanowiłam przelewać te moje przemyślenia i pomysły na strony tego bloga. Może kogoś zainspiruje, może ktoś dzięki moim tekstom zmieni sposób myślenia a może to ja spojrzę na jakiś temat w inny sposób?

Marzę aby każda kobieta, aby każda mama miała w sobie na tyle odwagi aby zawalczyć o siebie i swoje marzenia. Chcę uparcie walczyć z wizerunkiem umęczonej Matki-Polki, której życie kończy się z urodzeniem dziecka.

Po za typowo motywacyjnymi tekstami znajdziecie tu również wiele informacji na temat rodzicielstwa, mody i urody, gotowania, relacji oraz recenzję rzeczy i filmów bliskich dla mnie i mojej rodziny.


Zobacz też:

Please follow and like us:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *